Naturprod vetëm produkte natyrore shëndetësore me shpërndarje në Shqipëri | produkte cilësore
Përzgjedhja e qytetit
Zgjidhni qytetin që ju nevojitet
Rreth orës, çdo ditë

Novaskin - krem kundër plakjes në Shqipëri

5 5 1 5
Shto një përmbledhje
Novaskin - krem kundër plakjes në Shqipëri
 • Numri i artikullit: CG:sq
 • Disponueshmëria: Në magazinë
 • Deklarata e Konformitetit të KE-së
  ALL
 • Çmimi: 9500 ALL4750 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: kur merrni me kartë krediti ose para të gatshme
Kushtet e dorëzimit: 2-4 ditë

Opsionet e dorëzimit: me postë, korrier (ofrohet falas, kontrolloni kushtet me operatorin)

Struktura

 • Kolagjenit;
 • Vitaminë C;
 • Magnez;
 • Ekstrakt limoni;
 • Acid hialuronik.

Mënyra e aplikimit

 1. Pastroni fytyrën dhe dekoltenë tuaj;
 2. Vendosni kremin lehtë;
 3. Fërkojeni butësisht mbi linjat e masazhit;
 4. Përdorni kremin 2 herë në ditë.

Rreth produktit

 • Prodhuesi: SH.PK Fitokosmetik;
 • Indikacionet për përdorim: Për përtëritje;
 • Formulari i lëshimit: Krem;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë;
 • Vëllimi: 30 ml;
 • Paketimi: Tub.

Ku mund të blihet Novaskin krem kundër plakjes me çmimin më të mirë në Shqipëri?

Bleni ose porositni Novaskin krem kundër plakjes me çmimin më të mirë në Shqipëri ju mund në dyqanin online të produkteve natyrore Naturprod.

Rishikimet e produkteve

Nuk ka komente. Shqyrtimi juaj mund të jetë i pari

Shtoni komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Produkte të ngjashme