Naturprod vetëm produkte natyrore shëndetësore me shpërndarje në Shqipëri | produkte cilësore
Përzgjedhja e qytetit
Zgjidhni qytetin që ju nevojitet
Rreth orës, çdo ditë

Lossless - shampo për humbjen e flokëve në Shqipëri

5 5 1 5
Shto një përmbledhje
Lossless - shampo për humbjen e flokëve në Shqipëri
 • Numri i artikullit: 8P:sq
 • Disponueshmëria: Në magazinë
 • Deklarata e Konformitetit të KE-së
  ALL
 • Çmimi: 9600 ALL4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: kur merrni me kartë krediti ose para të gatshme
Kushtet e dorëzimit: 2-4 ditë

Opsionet e dorëzimit: me postë, korrier (ofrohet falas, kontrolloni kushtet me operatorin)

Struktura

 • Vaj kokosi;
 • Vaj palme;
 • Vaj ulliri;
 • Vaj ricini;
 • Ekstrakt kanelle;
 • Hidrolata e pishës së zezë.

Mënyra e aplikimit

 1. Vendosni një sasi të vogël në flokë të lagur;
 2. Masazhoni mirë skalpin tuaj;
 3. Përsëriteni të gjithë këtë edhe një herë dhe lajeni;
 4. Nuk rekomandohet të përdorni më shumë se dy herë në javë.

Rreth produktit

 • Prodhuesi: Sharm i kufizuar;
 • Indikacionet për përdorim: Nga renia e flokeve;
 • Formulari i lëshimit: Shampo;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë;
 • Vëllimi: 200 ml.

Ku mund të blihet Lossless shampo për humbjen e flokëve me çmimin më të mirë në Shqipëri?

Bleni ose porositni Lossless shampo për humbjen e flokëve me çmimin më të mirë në Shqipëri ju mund në dyqanin online të produkteve natyrore Naturprod.

Rishikimet e produkteve

Nuk ka komente. Shqyrtimi juaj mund të jetë i pari

Shtoni komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Produkte të ngjashme