Naturprod vetëm produkte natyrore shëndetësore me shpërndarje në Shqipëri | produkte cilësore
Përzgjedhja e qytetit
Zgjidhni qytetin që ju nevojitet
Rreth orës, çdo ditë

Beauty Derm - krem kundër plakjes në Shqipëri

5 5 1 5
Shto një përmbledhje
Beauty Derm - krem kundër plakjes në Shqipëri
 • Numri i artikullit: JK:sq
 • Disponueshmëria: Në magazinë
 • Deklarata e Konformitetit të KE-së
  ALL
 • Çmimi: 9600 ALL4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: kur merrni me kartë krediti ose para të gatshme
Kushtet e dorëzimit: 2-4 ditë

Opsionet e dorëzimit: me postë, korrier (ofrohet falas, kontrolloni kushtet me operatorin)

Struktura

 • Vaji i ricinit;
 • Vaj arrëmyshk;
 • Vaji i trëndafilit.

Mënyra e aplikimit

 1. Aplikoni një sasi të vogël kremi përgjatë konturit të fytyrës;
 2. Bëni dy herë në ditë në lëkurë të pastër dhe të thatë.

Rreth produktit

 • Indikacionet për përdorim: Për përtëritje;
 • Formulari i lëshimit: Krem;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruani në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë;
 • Vëllimi: 50 ml;
 • Shuma në një paketë: 1 PC;
 • Paketimi: Tub.

Ku mund të blihet Beauty Derm krem kundër plakjes me çmimin më të mirë në Shqipëri?

Bleni ose porositni Beauty Derm krem kundër plakjes me çmimin më të mirë në Shqipëri ju mund në dyqanin online të produkteve natyrore Naturprod.

Rishikimet e produkteve

Nuk ka komente. Shqyrtimi juaj mund të jetë i pari

Shtoni komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Produkte të ngjashme

 • Inno Gialuron
  Inno Gialuron
  serum kundër rrudhave
  9600 ALL 4800 ALL
 • Novaskin
  Novaskin
  krem kundër plakjes
  9500 ALL 4750 ALL
 • Lossless
  Lossless
  shampo për humbjen e flokëve
  9600 ALL 4800 ALL
 • Cristyler
  Cristyler
  produkt për forcimin dhe rritjen e flokëve
  9600 ALL 4800 ALL