Naturprod vetëm produkte natyrore shëndetësore me shpërndarje në Shqipëri | produkte cilësore
Përzgjedhja e qytetit
Zgjidhni qytetin që ju nevojitet
Rreth orës, çdo ditë

Hypertea - çaj për hipertension në Shqipëri

5 5 1 5
Shto një përmbledhje
Hypertea - çaj për hipertension në Shqipëri
 • Numri i artikullit: N5:sq
 • Disponueshmëria: Në magazinë
 • Deklarata e Konformitetit të KE-së
  ALL
 • Çmimi: 9600 ALL4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: kur merrni me kartë krediti ose para të gatshme
Kushtet e dorëzimit: 2-4 ditë

Opsionet e dorëzimit: me postë, korrier (ofrohet falas, kontrolloni kushtet me operatorin)

Struktura

 • Rizomet Valerian me rrënjë;
 • Murriz;
 • Kafe jeshile;
 • Hop;
 • Bisht kali.

Mënyra e aplikimit

 1. Derdhni 1 lugë çaji me 200 ml ujë dhe lërini të ziejnë;
 2. Kullojeni pijen që rezulton;
 3. Pini 3 herë në ditë pas ngrënies pa sheqer të shtuar.

Rreth produktit

 • Indikacionet për përdorim: Nga hipertensioni;
 • Formulari i lëshimit: Çaj;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruani në një temperaturë që nuk kalon 25 ° C. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë të mjekut;
 • Paketimi: Kavanoz.

Ku mund të blihet Hypertea çaj për hipertension me çmimin më të mirë në Shqipëri?

Bleni ose porositni Hypertea çaj për hipertension me çmimin më të mirë në Shqipëri ju mund në dyqanin online të produkteve natyrore Naturprod.

Rishikimet e produkteve

Nuk ka komente. Shqyrtimi juaj mund të jetë i pari

Shtoni komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Produkte të ngjashme

 • Cardiline
  Cardiline
  produkt stabilizues i presionit
  9980 ALL 4990 ALL
 • Cardiol
  Cardiol
  produkt stabilizues i presionit
  9980 ALL 4990 ALL
 • Cardio NRJ
  Cardio NRJ
  kapsula për hipertension
  8980 ALL 4490 ALL
 • Hyperdrops
  Hyperdrops
  ilaç për hipertensionin
  9600 ALL 4800 ALL