Naturprod vetëm produkte natyrore shëndetësore me shpërndarje në Shqipëri | produkte cilësore
Përzgjedhja e qytetit
Zgjidhni qytetin që ju nevojitet
Rreth orës, çdo ditë

Diatea - çaj për sheqer të lartë në Shqipëri

5 5 1 5
Shto një përmbledhje
Diatea - çaj për sheqer të lartë në Shqipëri
 • Numri i artikullit: 5P:sq
 • Disponueshmëria: Në magazinë
 • Deklarata e Konformitetit të KE-së
  ALL
 • Çmimi: 9600 ALL4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: kur merrni me kartë krediti ose para të gatshme
Kushtet e dorëzimit: 2-4 ditë

Opsionet e dorëzimit: me postë, korrier (ofrohet falas, kontrolloni kushtet me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakt thupër (fletë);
 • Ekstrakt dëllinje;
 • Ekstrakt boronicë;
 • Ekstrakt rrënjë majdanozi;
 • Ekstrakt kanelle.

Mënyra e aplikimit

 1. Shtoni 2 lugë çaj në një gotë me ujë të nxehtë;
 2. Merrni 1 filxhan 2 herë në ditë: 30 minuta para mëngjesit dhe darkës.

Rreth produktit

 • Indikacionet për përdorim: Nga diabeti;
 • Formulari i lëshimit: Çaj;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë të mjekut.

Ku mund të blihet Diatea çaj për sheqer të lartë me çmimin më të mirë në Shqipëri?

Bleni ose porositni Diatea çaj për sheqer të lartë me çmimin më të mirë në Shqipëri ju mund në dyqanin online të produkteve natyrore Naturprod.

Rishikimet e produkteve

Nuk ka komente. Shqyrtimi juaj mund të jetë i pari

Shtoni komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Produkte të ngjashme

 • Dianol
  Dianol
  suplement i kontrollit të sheqerit
  9980 ALL 4990 ALL
 • DiaFix
  DiaFix
  nga diabeti
  9500 ALL 4750 ALL