Naturprod vetëm produkte natyrore shëndetësore me shpërndarje në Shqipëri | produkte cilësore
Përzgjedhja e qytetit
Zgjidhni qytetin që ju nevojitet
Rreth orës, çdo ditë

Hemomax - ilaç për sëmundjet e zorrëve në Shqipëri

5 5 1 5
Shto një përmbledhje
Hemomax - ilaç për sëmundjet e zorrëve në Shqipëri
 • Numri i artikullit: U9:sq
 • Disponueshmëria: Në magazinë
 • Deklarata e Konformitetit të KE-së
  ALL
 • Çmimi: 9600 ALL4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: kur merrni me kartë krediti ose para të gatshme
Kushtet e dorëzimit: 2-4 ditë

Opsionet e dorëzimit: me postë, korrier (ofrohet falas, kontrolloni kushtet me operatorin)

Struktura

 • Rrënjë likorice;
 • Ferrë;
 • Plokavitsa;
 • Yarrow.

Mënyra e aplikimit

 1. Vendosni 1 lugë gjelle të produktit në 200 ml ujë të vluar;
 2. Mbulojeni me kapak dhe lëreni të qëndrojë për 5-10 minuta;
 3. Tendosni dhe pini;
 4. Merrni 3-4 herë në ditë.

Rreth produktit

 • Prodhuesi: Farmaceutikë Ltd;
 • Indikacionet për përdorim: Për zorrët;
 • Formulari i lëshimit: Pluhur;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë që nuk i kalon 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë;
 • Vëllimi: 50 g;
 • Paketimi: Vazo plastike.

Ku mund të blihet Hemomax ilaç për sëmundjet e zorrëve me çmimin më të mirë në Shqipëri?

Bleni ose porositni Hemomax ilaç për sëmundjet e zorrëve me çmimin më të mirë në Shqipëri ju mund në dyqanin online të produkteve natyrore Naturprod.

Rishikimet e produkteve

Nuk ka komente. Shqyrtimi juaj mund të jetë i pari

Shtoni komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera