Naturprod vetëm produkte natyrore shëndetësore me shpërndarje në Shqipëri | produkte cilësore
Përzgjedhja e qytetit
Zgjidhni qytetin që ju nevojitet
Rreth orës, çdo ditë

Mikoherb - xhel kërpudhash në Shqipëri

5 5 1 5
Shto një përmbledhje
Mikoherb - xhel kërpudhash në Shqipëri
 • Numri i artikullit: 05:sq
 • Disponueshmëria: Në magazinë
 • Deklarata e Konformitetit të KE-së
  ALL
 • Çmimi: 9600 ALL4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: kur merrni me kartë krediti ose para të gatshme
Kushtet e dorëzimit: 2-4 ditë

Opsionet e dorëzimit: me postë, korrier (ofrohet falas, kontrolloni kushtet me operatorin)

Struktura

 • Vaj kopër;
 • Vaj rigoni;
 • Vaj livando;
 • Vaj mente;
 • Ekstrakt lule lule kamomili.

Mënyra e aplikimit

 1. Vendosni xhel në zonat e prekura dhe masazhojeni në mënyrë të barabartë në lëkurë;
 2. Përdorni 2-3 herë në ditë.

Rreth produktit

 • Indikacionet për përdorim: Nga kërpudhat;
 • Formulari i lëshimit: Xhel;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë të mjekut;
 • Një lloj: Nga kërpudhat;
 • Paketimi: Tub.

Ku mund të blihet Mikoherb xhel kërpudhash me çmimin më të mirë në Shqipëri?

Bleni ose porositni Mikoherb xhel kërpudhash me çmimin më të mirë në Shqipëri ju mund në dyqanin online të produkteve natyrore Naturprod.

Rishikimet e produkteve

Nuk ka komente. Shqyrtimi juaj mund të jetë i pari

Shtoni komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Produkte të ngjashme

 • Myceril
  Myceril
  krem për kërpudhat e këmbëve
  9500 ALL 4750 ALL
 • Mikotea
  Mikotea
  përzierje bimore që eliminon në mënyrë efektive infeksionet mykotike
  9600 ALL 4800 ALL
 • Clavosan
  Clavosan
  krem për kërpudhat
  9600 ALL 4800 ALL