Naturprod vetëm produkte natyrore shëndetësore me shpërndarje në Shqipëri | produkte cilësore
Përzgjedhja e qytetit
Zgjidhni qytetin që ju nevojitet
Rreth orës, çdo ditë

Fortu Flex - restaurimi i nyjeve në Shqipëri

5 5 1 5
Shto një përmbledhje
Fortu Flex - restaurimi i nyjeve në Shqipëri
 • Numri i artikullit: LK:sq
 • Disponueshmëria: Në magazinë
 • Deklarata e Konformitetit të KE-së
  ALL
 • Çmimi: 8600 ALL4300 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: kur merrni me kartë krediti ose para të gatshme
Kushtet e dorëzimit: 2-4 ditë

Opsionet e dorëzimit: me postë, korrier (ofrohet falas, kontrolloni kushtet me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakt Arnica;
 • Ekstrakt aloe;
 • Ekstrakt i sherebelës;
 • Glukozamina;
 • Kondroitin.

Mënyra e aplikimit

 1. Vendosni një sasi të vogël kremi në zonën problematike të trupit;
 2. Fërkojeni derisa të thithet plotësisht;
 3. Aplikoni 2-3 herë në ditë.

Rreth produktit

 • Indikacionet për përdorim: Për nyje;
 • Formulari i lëshimit: Krem;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë të mjekut;
 • Vëllimi: 50 ml;
 • Paketimi: Tub.

Ku mund të blihet Fortu Flex restaurimi i nyjeve me çmimin më të mirë në Shqipëri?

Bleni ose porositni Fortu Flex restaurimi i nyjeve me çmimin më të mirë në Shqipëri ju mund në dyqanin online të produkteve natyrore Naturprod.

Rishikimet e produkteve

Nuk ka komente. Shqyrtimi juaj mund të jetë i pari

Shtoni komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Produkte të ngjashme

 • Optimove
  Optimove
  produkt i artritit
  9980 ALL 4990 ALL
 • Nautubone
  Nautubone
  krem për dhimbje shpine dhe nyjesh
  9600 ALL 4800 ALL
 • Hondrowell
  Hondrowell
  ilaç kundër dhimbjeve të kyçeve
  8980 ALL 4490 ALL
 • Hondrostrong
  Hondrostrong
  produkt i artritit
  9980 ALL 4990 ALL
 • Readymove
  Readymove
  kolagjenit për kyçet
  8980 ALL 4490 ALL
 • BoneControl
  BoneControl
  lehtëson shpejt dhimbjen e artrozës dhe osteokondrozës
  9600 ALL 4800 ALL