Naturprod vetëm produkte natyrore shëndetësore me shpërndarje në Shqipëri | produkte cilësore
Përzgjedhja e qytetit
Zgjidhni qytetin që ju nevojitet
Rreth orës, çdo ditë

Readymove - kolagjenit për kyçet në Shqipëri

5 5 1 5
Shto një përmbledhje
Readymove - kolagjenit për kyçet në Shqipëri
 • Numri i artikullit: 2U:sq
 • Disponueshmëria: Në magazinë
 • Deklarata e Konformitetit të KE-së
  ALL
 • Çmimi: 8980 ALL4490 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: kur merrni me kartë krediti ose para të gatshme
Kushtet e dorëzimit: 2-4 ditë

Opsionet e dorëzimit: me postë, korrier (ofrohet falas, kontrolloni kushtet me operatorin)

Struktura

 • Kolagjeni i tipit II;
 • Shafran i Indisë;
 • Piper i zi;
 • Vitamina D3.

Mënyra e aplikimit

 1. Një tabletë në ditë;
 2. Me një gotë ujë.

Rreth produktit

 • Indikacionet për përdorim: Për kyçet;
 • Formulari i lëshimit: Kapsula;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruani në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Mbi banak;
 • Shuma në një paketë: 30 kapsula;
 • Paketimi: Kavanoz.

Ku mund të blihet Readymove kolagjenit për kyçet me çmimin më të mirë në Shqipëri?

Bleni ose porositni Readymove kolagjenit për kyçet me çmimin më të mirë në Shqipëri ju mund në dyqanin online të produkteve natyrore Naturprod.

Rishikimet e produkteve

Nuk ka komente. Shqyrtimi juaj mund të jetë i pari

Shtoni komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Produkte të ngjashme

 • Optimove
  Optimove
  produkt i artritit
  9980 ALL 4990 ALL
 • Nautubone
  Nautubone
  krem për dhimbje shpine dhe nyjesh
  9600 ALL 4800 ALL
 • Hondrowell
  Hondrowell
  ilaç kundër dhimbjeve të kyçeve
  8980 ALL 4490 ALL
 • Hondrostrong
  Hondrostrong
  produkt i artritit
  9980 ALL 4990 ALL
 • Fortu Flex
  Fortu Flex
  restaurimi i nyjeve
  8600 ALL 4300 ALL
 • BoneControl
  BoneControl
  lehtëson shpejt dhimbjen e artrozës dhe osteokondrozës
  9600 ALL 4800 ALL