Naturprod vetëm produkte natyrore shëndetësore me shpërndarje në Shqipëri | produkte cilësore
Përzgjedhja e qytetit
Zgjidhni qytetin që ju nevojitet
Rreth orës, çdo ditë

BoneControl - lehtëson shpejt dhimbjen e artrozës dhe osteokondrozës në Shqipëri

5 5 1 5
Shto një përmbledhje
BoneControl - lehtëson shpejt dhimbjen e artrozës dhe osteokondrozës në Shqipëri
 • Numri i artikullit: QK:sq
 • Disponueshmëria: Në magazinë
 • Deklarata e Konformitetit të KE-së
  ALL
 • Çmimi: 9600 ALL4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: kur merrni me kartë krediti ose para të gatshme
Kushtet e dorëzimit: 2-4 ditë

Opsionet e dorëzimit: me postë, korrier (ofrohet falas, kontrolloni kushtet me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakti Symphytum officinale;
 • Vaj Pelargonium graveolens;
 • Vaj trëndafili Pelargoinia;
 • Vaj Salvia Sclarea;
 • Vaj Anthemis nobilis.

Mënyra e aplikimit

 1. Aplikoni xhelin BoneControl në zonën e prekur dhe masazhoni butësisht;
 2. Përdoreni 3-4 herë në ditë;
 3. Pas përdorimit, shpëlajeni zonën e lëkurës ku keni aplikuar xhelin.

Rreth produktit

 • Indikacionet për përdorim: Për kyçet;
 • Formulari i lëshimit: Xhel;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Mbi banak;
 • Shuma në një paketë: 1 PC;
 • Paketimi: Tub.

Ku mund të blihet BoneControl lehtëson shpejt dhimbjen e artrozës dhe osteokondrozës me çmimin më të mirë në Shqipëri?

Bleni ose porositni BoneControl lehtëson shpejt dhimbjen e artrozës dhe osteokondrozës me çmimin më të mirë në Shqipëri ju mund në dyqanin online të produkteve natyrore Naturprod.

Rishikimet e produkteve

Nuk ka komente. Shqyrtimi juaj mund të jetë i pari

Shtoni komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Produkte të ngjashme