Naturprod vetëm produkte natyrore shëndetësore me shpërndarje në Shqipëri | produkte cilësore
Përzgjedhja e qytetit
Zgjidhni qytetin që ju nevojitet
Rreth orës, çdo ditë

Diet Lite - koktej dobësimi në Shqipëri

5 5 1 5
Shto një përmbledhje
Diet Lite - koktej dobësimi në ShqipëriDiet Lite - koktej dobësimi në Shqipëri
 • Numri i artikullit: 70:sq
 • Disponueshmëria: Në magazinë
 • Deklarata e Konformitetit të KE-së
  ALL
 • Çmimi: 9000 ALL4500 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: kur merrni me kartë krediti ose para të gatshme
Kushtet e dorëzimit: 2-4 ditë

Opsionet e dorëzimit: me postë, korrier (ofrohet falas, kontrolloni kushtet me operatorin)

Struktura

 • Proteina e bizeles;
 • Kakao pluhur;
 • Proteina organike;
 • Oriz kaf;
 • Aromatizues (çokollatë);
 • ModCardTM (karbohidrate të përziera;
 • Krundet e tërshërës;
 • Quinoa organike;
 • Amarant organik;
 • Hikërror organik;
 • Ekstrakt i thatë i spirulinës;
 • Ëmbëlsuesit (glikozidet sukralozë dhe steviol);
 • Klorid sodium.

Mënyra e aplikimit

 1. 1 qese 20 minuta para ngrënies;
 2. Shkrihet në 200 ml ujë;
 3. Në mëngjes dhe në mbrëmje.

Rreth produktit

 • Prodhuesi: Neturelle;
 • Indikacionet për përdorim: Humbje peshe;
 • Formulari i lëshimit: Koktej për përzierje;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruani në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Mbi banak;
 • Vëllimi: 12 g;
 • Shuma në një paketë: 10 copë;
 • Paketimi: Kuti kartoni.

Ku mund të blihet Diet Lite koktej dobësimi me çmimin më të mirë në Shqipëri?

Bleni ose porositni Diet Lite koktej dobësimi me çmimin më të mirë në Shqipëri ju mund në dyqanin online të produkteve natyrore Naturprod.

Rishikimet e produkteve

Nuk ka komente. Shqyrtimi juaj mund të jetë i pari

Shtoni komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Produkte të ngjashme