Naturprod vetëm produkte natyrore shëndetësore me shpërndarje në Shqipëri | produkte cilësore
Përzgjedhja e qytetit
Zgjidhni qytetin që ju nevojitet
Rreth orës, çdo ditë

Menomin Forte - kapsula për të lehtësuar simptomat e menopauzës në Shqipëri

5 5 1 5
Shto një përmbledhje
Menomin Forte - kapsula për të lehtësuar simptomat e menopauzës në Shqipëri
 • Numri i artikullit: DK:sq
 • Disponueshmëria: Në magazinë
 • Deklarata e Konformitetit të KE-së
  ALL
 • Çmimi: 9900 ALL4950 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: kur merrni me kartë krediti ose para të gatshme
Kushtet e dorëzimit: 2-4 ditë

Opsionet e dorëzimit: me postë, korrier (ofrohet falas, kontrolloni kushtet me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakt i sherebelës;
 • Ekstrakt kanelle;
 • Vitaminat C dhe E;
 • Acid hialuronik;
 • Fibra e grurit;
 • Ekstrakt peruan Maca.

Mënyra e aplikimit

 1. Merrni 1 kapsulë çdo ditë me ose pa ushqim;
 2. Pini shumë lëngje.

Rreth produktit

 • Indikacionet për përdorim: Nga menopauza;
 • Formulari i lëshimit: Kapsula;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë të mjekut;
 • Shuma në një paketë: 10 copë.

Ku mund të blihet Menomin Forte kapsula për të lehtësuar simptomat e menopauzës me çmimin më të mirë në Shqipëri?

Bleni ose porositni Menomin Forte kapsula për të lehtësuar simptomat e menopauzës me çmimin më të mirë në Shqipëri ju mund në dyqanin online të produkteve natyrore Naturprod.

Rishikimet e produkteve

Nuk ka komente. Shqyrtimi juaj mund të jetë i pari

Shtoni komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera